İmplant Diş

iSTANBUL

İstanbul İmplant Diş Klinikleri

Türkiye de sağlık sektörünün lokomotifi olan İstanbul diş hekimliği uygulamalarının dünya standartlarında uygun fiyatlar ile üretildiği bir ilimiz. Diş sağlığı ve diş estetiği konusunda ülkemizin önemli isimlerinden biri olan Sayın Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya İstanbul implant diş fiyatları ve implant klinikleri hakkında bilgiler verdi.

İstanbul yurt dışında yaşayan Türk vatandaşlarımızın en sık seyahat ettiği şehrimiz sağlık turizmi için de önemli bir merkez konumunda.

iSTANBUL AVRUPA YAKASI

KORUDENT Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

www.korudent.com

Cennet Metrobüs durağı Küçükçekmece İstanbul Tel:02125403434

Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya

www.drsertac.com

Bilim Diş Kliniği

www.bilimdis.com
İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunu hekimlerin kurduğu klinik İstanbul’dadır.

Tel 0212 6616979- 05493474347

Mebicaledent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

www.implant-istanbul.com.tr 
“Ağız ve Diş sağlığı bölümü, hizmet vermektedir. Her türlü teknik donanımın mevcut olduğu, değişik bölümlerden oluşan bir klinik.

Hastalarımızın tedavi göreceği diş hekimi koltuğun hastamızın rahatlıkla koltuğa yerleşmesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi .

Anadolu Yakası Özel Hastaneler – Özel Klinikler , özel klinik,diş doktorları,diş hekimleri,dişçi.

İstanbul Periodontoloji doktorları –  

Dent Ağız  Diş Sağlığı Kliniği, İstanbul ….

İstanbul Anadolu Yakası Bostancı bölgesinden Diş Hekimi

Kadıköy – Özel İstanbul Hastanesi

Türkiye de implant tedavisi diğer ülkelerde uygulanan implant tedavi fiyatları ile karşılaştırıldığında son derece uygun ucuz fiyat ile yapılmaktadır. 1000-1500€ olan implant fiyatı ülkemizde tam donanımlı bir diş kliniğinde 500€ civarında uygulanabilmektedir. Bu nedenle Dünyanın birçok ülkesinden implant diş yapımı için Türkiye tercih edilmektedir. 

TÜRKİYE DE İMPLANT TEDAVİSİNİN AVANTAJLARI

Önce implant tedavisi avantajlarından bahsedip sonra Türkiye de implant neden tercih ediliyor konusuna girelim isterseniz.

İmplant diş hekimi bilimin geldiği son noktadır. Malzeme olarak titanyum kullanılır. En büyük avantajı komşu dişleri küçültmeden sadece eksik olan bölgenin implant yardımı ile doldurulmasıdır. Mesela diş diziminden bir tanesi eksilmiş olabilir. Buraya yerleştirilen bir adet implant ile üzerine bir adet porselen yerleştirilerek, diş diziminin bütününün sağlanması mümkündür.
Bazı vakalarda, üç diş eksikliği söz konusu olabiliyor. Yerleştirilecek 2 adet implant ile bir adet üçlü köprü yaparak bu diş diziminin bütünlüğü sağlanabilir. Daha önceki yöntemlerde bu boşluğun iki kenarındaki dişler kesilerek ufaltılıp, beş adet porselenden oluşan köprü ile bu boşluk tamamlana bilmekte idi. Ama orijinal dişlere hiç dokunmadan bu boşluk implant sayesinde kapatılabilir.
Dişsiz sonlanan bir vakada damak protez kullanmamak için yerleştirilen iki adet implant ile üzerine sabit protez yapılarak hastanın kendi dişleri ile uyumlu şekilde protezini rahatça kullanması sağlanmaktadır.
Gelelim İstanbul ve Türkiye neden en çok tercih edilen yer konusuna. Tedavilerde önce uygun fiyat sonra kalite arayan kişiler ve önce kalite sonra uygun fiyat arayan kişiler yaptıkları araştırmalar neticesinde implant tedavisi için en uygun yerin Türkiye hatta İstanbul olduğunu söylüyorlar. 
Kaliteli bir Alman implant markası olan Bego implant İstanbul Korudent Diş Kliniğinde 500€ fiyat ile uygulanabiliyor mesela. Güncel fiyatlar hakkında bilgi almak isterseniz Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya nın www.drsertac.net web sitesine girebilir randevu alabilirsiniz. 

YERLİ İMPLANT FİYATLARI 2019
YERLİ İMPLANT FİYATLARI 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir